Важливо

На Луганщині СІМІС проводять заняття з військово-патріотичного виховання

838
Мініатюра: IMG_4209

На Луганщині військовослужбовці Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» з нагоди Дня захисника України зустрічаються зі школярами місцевих навчальних закладів та вчать їх любити рідну країну, розказують про героїзм Українських воїнів.

Так, крайні зустрічі офіцери Збройних Сил України провели у Сєвєродонецькій загальноосвітній середній школі І-ІІІ ступенів № 12.

— Ми провели три уроки мужності у середніх та старших класах за темою: «Я – українець, і я цим пишаюсь!». У ході заходу постаралися передати дітям душевні почуття Героїв України – воїнів наших Збройних Сил, які ціною власного життя захищали мир на Донбасі. Показали учням слайди, відеоролики і яскраві фото. Цікавість в очах юнаків та дівчат під час позапланових уроків дозволяє зробити висновок, що приклади самопожертви Українських патріотів таки дійшли до їхніх сердець, —  зауважив начальник Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва в місті Сєвєродонецьк.

За словами учасників антитерористичної операції, по завершенню кожного із уроків мужності, старшокласники просто «засипали» їх різними запитаннями про можливість навчатися у військові-навчальних закладах і специфіку служби у різних родах військ.

Читайте також:  Торти - з корейської моркви, сосиски - з рису та муки: виробництво влансих продуктів харчування в "ЛНР" б'є усі рекорди

До кінця поточного тижня у Сєвєродонецьку та на його околицях відбудуться ще декілька зустрічей військовослужбовців Збройних Сил України в рамках військово-патріотичного виховання та святкування Дня захисника України.

Мобільна прес-група ОТУ «Луганськ»

 Дмитро Горбунов

IMG_4206

IMG_4207

IMG_4209

 

 

IMG_4218

IMG_4222

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1869
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору