Важливо

У Бахмуті відбулися спортивно-патріотичні змагання

542
Мініатюра: DSC_1054

11 жовтня 2017 року на стадіоні «Металург», з нагоди Дня Захисника України, Управлінням молодіжної політики та у справах дітей Бахмутської міської ради сумісно з Управлінням з питань фізичної культури та спорту Бахмутської міської ради та офіцерами групи ЦВС «Бахмут» було проведено міські спортивно-патріотичні змагання для студентів вищих навчальних закладів І-ІV рівня акредитації та учнів професійно-технічної освіти «Майбутні захисники».

Метою спортивно-патріотичних змагань стало відродження національних традицій та культурної спадщини українського народу, підвищення рівня фізичної підготовленості та збільшення рухової активності молоді та формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом.

Переможцем змагань, під час яких молодь під керівництвом СІМІС також  отримала практичні навички по виконанню нормативів з розбірки та збірки стрілецької зброї, стала команда  Горлівського інституту іноземних мов, яка була нагороджена кубком та грамотою. Друге та третє місце зайняли команди Донецького вищого училища олімпійського резерву ім. С.Бубки та Бахмутського педагогічного коледжу, які теж отримали кубки та  грамоти за відповідно зайняті місця. Команди інших навчальних закладів отримували грамоти та подарунки за перемогу в індивідуальних конкурсах.

Читайте також:  Гурт «Вертеп» та СІМІС подарували військовослужбовцям та жителям прифронтових міст Донбасу святкові концерти

DSC_1023

DSC_1027

DSC_1029

DSC_1039

DSC_1041

DSC_1046

DSC_1050

DSC_1054

DSC_1060

DSC_1061

 

Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1674
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору