14 Октябрь
Гурт «Вертеп» та СІМІС подарували військовослужбовцям та жителям прифронтових міст Донбасу святкові концерти
Важливо

Гурт «Вертеп» та СІМІС подарували військовослужбовцям та жителям прифронтових міст Донбасу святкові концерти

226
Мініатюра: DSC_0556

До Дня захисника України, Дня Українського Козацтва та Української Повстанської Армії на честь свята Покрови Пресвятої Богородиці та 100-річчя Української Революції, у зоні проведення АТО 13 жовтня відбувся благодійний концертний тур та презентація музичної збірки – «Пісні Героїв» від дніпровського рок-гурту Вертеп. Концерти у Мар’їнці, Авдіївці, Краматорську відбулися у рамках благодійної акції «Допомога йде!» за підтримки голови Дніпровської обласної ради Гліба Пригунова та сприяння оперативного командування «Схід» Збройних Сил України.

«До збірки увійшли героїчні пісні та військові марші Української Армії та Добровольчих батальйонів за 100 років (1917 – 2017). Пісні Української Галицької армії та Січових Стрільців (Ой на горі на Маківці, Ой у лузі червона калина), армії Української Народної Республіки, Української повстанської армії, героїчні пісні Українсько-російської війни на Донбасі – все це наша невигадана народна пам`ятка-подяка нашим героям, які боролись і вибороли Незалежність України та нашу свободу», — зазначив фронт-мент гурту «Вертеп» Тимофій Хом’як.

14 жовтня військовослужбовці 5 військового оркестру управління оперативного командування «Схід» спільно з музикантами гурту «Вертеп»  подарували військовослужбовцям та жителям Дніпра святковий концерт, який відбувся в рамках програми святкувань Дня захисника України у Дніпрі.

Довідково: Гурт заснування 2001 . Україна, м. Дніпро. Рік

Український рок-гурт Вертеп, в репертуарі якого близько 200 пісень українською, грузинською, сербсько-хорватською, кримськотатарською, французькою, вірменською, польською мовами, авторські композиції та пісні на вірші сучасних українських поетів було засновано у 2001 році у місті Дніпро. Дискографія нараховує 8 альбомів.

З весни 2014 року і включно до осені 2017 року, музиканти зіграли більше 200 концертів у військових частинах, госпіталях, аеродромах, на блок-постах в зоні АТО, школах, технікумах та на площах Українських міст Донбасу.

DSC_0556

DSC_0546

DSC_0520

DSC_0519

DSC_0517

DSC_0560

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору