Новини

У Сєвєродонецьку обговорили перспективи євроатлантичної інтеграції України

472
Мініатюра: DSC_0395

Офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк продовжують співпрацю з Лисичанським та Брянковським педагогічним коледжами Лисичанського національного університету ім. Т.Г. Шевченка.

Так нещодавно для обговорення перспектив євроатлантичної інтеграції України за круглим столом зустрілися  студенти 1 — 4 курсів, директора коледжів, викладачі, офіцери цивільно-військового співробітництва та представники батальйону МВС «Тернопіль». Метою дискусії було дати можливість молоді вільно висловлювати власні думки, відстоювати їх та аналізувати минуле нашої країни задля кращого майбутнього.

Після жвавого та одночасно детального обговорення присутніх запросили на концерт з нагоди Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Студенти власними зусиллями створили атмосферу свята: гучно лунали українські пісні, поезія, хлопці та дівчата кружляли в традиційних танцях. Особливим сюрпризом став показ театру мод,  коровай та власноруч зроблені журавлики з жовто-синього паперу.

Читайте також:  До населених пунктів Донеччини доставлено необхідну допомогу, - ЦВС ОТУ «Маріуполь»

Військовослужбовці  щиро вдячні за привітання і подарунки та налаштовані на подальшу співпрацю.

DSC_0395

DSC_0464

DSC_0492

DSC_0527

DSC_0547

DSC_0598

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору