Новини

У Києві відбулася зустріч з членами сімей зниклих безвісти військовослужбовців

2393
Мініатюра: DSC_2831

26 жовтня 2017 року у Центральному Будинку офіцерів Збройних Сил України, під керівництвом начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковника Олексія Ноздрачова пройшла зустріч з членами сімей зниклих безвісти військовослужбовців у районі проведення антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей.

Метою зустрічі було ознайомлення членів родин зниклих безвісти військовослужбовців, які приїхали з багатьох областей України, з результатами та особливостями пошукової діяльності, проведення процедури розшуку та ідентифікації тіл (останків) загиблих військовослужбовців в районі проведення антитерористичної операції. Також родини мали можливість висловити свої проблемні питання та отримати консультації щодо їх вирішення від відповідних представників органів державної влади.

Робота щодо пошуку безвісти зниклих у Збройних Силах України розпочалася ще у вересні 2014 року. Згодом це став гуманітарний проект Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200».

—  На сьогоднішній день у Збройних Силах України обліковано 82 зниклих безвісти у зоні АТО військовослужбовці. З них, за даними Національної поліції України, вже близько половини ідентифіковані,-  зазначив начальник Управління цивільно-військового співробітництва ЗСУ Олексій Ноздрачов.

Читайте також:  На Донеччині відбувся історико-етнографічний фестиваль «Дике поле. Шлях до Європи»

Наразі для проведення роботи щодо комплексної ідентифікації знайдених тіл в зоні АТО, підключені усі причетні до цього міністерства і відомства. Нажаль частина родин відмовляється визнавати результати ідентифікації, що також вимагає зваженого міжвідомчого підходу до вирішення зазначених проблем.

У зустрічі також взяли участь представники від Міністерства оборони України, Збройних Сил України, Міністерства внутрішніх справ України, Служби безпеки України, Національної гвардії України, Міністерства охорони здоров’я України, Військової прокуратури України, Делегації Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Товариства Червоного Хреста України, Громадської організації “Блакитний птах”.

DSC_2788

DSC_2793

DSC_2794

DSC_2796

DSC_2797

DSC_2800

DSC_2807

DSC_2821

DSC_2822

DSC_2824

DSC_2830

DSC_2831

DSC_2832

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору