Важливо
Все про: luhansk(667) діти(702)

На Луганщині СІМІС та «The HALO TRUST» проводять заняття з мінної безпеки

555
Мініатюра: перDSC_1949

Протягом 25-26 жовтня благодійною організацією «The HALO TRUST» у взаємодії з офіцерами ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк було проведено комплексні заняття з мінної безпеки на базі Кремінського обласного медичного училища, Кремінської обласної санаторної школи-інтернат та ВПУ №92 м.Сєвєродонецьк. Ці заняття включали як інформаційну частину, так і практичне відпрацювання дій.

Слухачам школи-інтернату інформація подавалась в ігровій формі з використанням навчальних мультфільмів і документальних відео. Під час заходу особлива увага зверталася на послідовність правильних дій людей, що потрапили на небезпечні ділянки місцевості, при зустрічі з попереджувальними знаками, підозрілими та вибухонебезпечними речами.

Діти приймали активну участь в обговореннях питань, адже знають про небезпеку з власного досвіду і тому усвідомлюють, що їх особиста обережність дозволить зберегти їх власні життя та життя оточуючих.

Читайте також:  СІМІС передали дітям подарунки, зібрані німецькими родинами з Робітничої Спілки Самаритян Німеччини

По завершенні занять кожен слухач отримав від організації «The HALO TRUST» подарунки, які будуть нагадувати їм про важливі правила поведінки з небезпечними предметами.

DSC_1880

DSC_1928

DSC_1955

DSC_2018

DSC04991

 

DSC05009

перDSC_1949

Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1907
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору