Важливо

Активісти з Київщини передали медикаменти військовим у зону АТО

517
Мініатюра: DSC05033

Ранок у Об’єднаному центрі цивільно-військового співробітництва ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк розпочався з позитиву — представники ОЦ ЦВС передали перев’язувальний матеріал, шприці, фізрозчин, крапельниці та вату медичним фахівцям ще одного з бойових підрозділів, які тримають оборону в Новоайдарському районі Луганської області. Зазначені медикаменти необхідні при наданні медичної допомоги у польових умовах. Також бійцям передали свіжу пресу.

Цей захід є продовженням спільного проекту підрозділів ЦВС та справжніх патріотів України з Київщини — активістів та небайдужих мешканців села Гора Бориспільського району на чолі з Головою сільської ради Романом Дмитрівим.

Воїни ЗС України щиро подякували Горянам та своїм добрим друзям — СІМІС, які за покликом душі долучаються до відродження українського війська та висловили своє захоплення, що їхня справа із захисту рідної землі, знаходить постійну підтримку від небайдужих громадян нашої держави.

Читайте також:  СІМІС відзначили місцевих волонтерів Луганщини за постійну підтримку Збройних Сил України

Разом до перемоги! Слава Україні!

 

DSC05022

 

DSC05031

DSC05033

DSC05034

DSC05037

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору