Важливо

Голова райдержадміністрації з Рівненщини проводить свою відпустку в зоні проведення АТО

1325
Мініатюра: IMG_8093

Мова йде про очільника Рокитнівської райдержадміністрації — Миколу Кушніра, якій на період відпустки з власної ініціативи подав рапорт, щодо зарахування на посаду водія пошукової групи гуманітарного проекту Збройних Сил України “ЕВАКУАЦІЯ 200”, та разом з військовими займається пошуком та транспортуванням тіл загиблих військовослужбовців. Незважаючи на те, що Голова райдержадміністрації цивільний він вже встиг проявити мужність та патріотизм під час виконання завдань.

Також знаходячись в зоні АТО, Микола Кушнір допомагає з проведенням ремонту спеціалізованих автомобілів та облаштуванням їх холодильним обладнанням, яке є необхідним при транспортуванні загиблих воїнів. Крім того, за час проведення антитерористичної операції він неодноразово надавав допомогу як військовослужбовцям, які захищають східні кордони так і мирному населенню. А цього разу, збираючись у зону АТО очільник Рокитнівщини привіз з собою та передав для мирних мешканців населених пунктів які знаходяться на лінії зіткнення, більше 20 ящиків з продуктами харчування.

Читайте також:  Дякуємо за допомогу
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору