Важливо

Гуманітарна допомога для сім’ї Амірових з Гірського

697
Мініатюра: DSC05076

Одним із напрямків діяльності Об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва ОТУ “Луганськ” м.Сєвєродонецьк є надання допомоги дітям з малозабезпечених сімей. Ось і цього разу військовослужбовці ОЦ ЦВС за підтримки військового мобільного шпиталю ЗС України відвідали малозабезпечену сім’ю Амірових у населеному пункті Гірське, що неподалік лінії розмежування. Привезли та передали родині продуктові набори (крупи, цукор, печиво, консервацію, олію і масло), книжечки, м’які та розвіваючи іграшки для діточок.

Сім’я живе надзвичайно бідно. У їхньому помешканні немає світла й газу, та й на дрова чи вугілля, щоб обігрітися, грошей теж не вистачає. Допомога, яка дісталася горянам стане в нагоді, бо придбати щось смачненьке їм вдається не часто. У родині  п’ятеро дітей, віком від одного до десяти років, мати доглядає за наймолодшим та займається домогосподарством, чоловік стабільного заробітку немає. Саме тому ОЦ ЦВС вирішив передати благодійну допомогу у цю малозабезпечену сім’ю.

Кожна дитина мріє розвиватися, пізнавати щось нове, здобувати знання і якщо вона з тих, чи інших причин не отримує такої можливості, то починає шукати собі альтернативних занять, які дуже часто приводять до негативних наслідків. Якщо дітям надавати хоча б найменшу можливість розвиватися, то як результат отримаємо висококультурне, освічене і, що саме головне, національно свідоме молоде покоління українців. Адже саме їм вже через декілька років розбудовувати нашу Європейську державу.

Читайте також:  На Донеччині триває проект «Патріотична школа – 2018»

Діточки та дорослі щиро подякували військовослужбовцям ЗС України, що знайшли можливість доправити до Гірського благодійну допомогу, а також усім небайдужим людям з добрим серцем.

DSC05046

DSC05054

DSC05059

DSC05061

DSC05076

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору