Важливо

Школярі з Полтави власноруч сплели маскувальну сітку для передової під час канікул

495
Мініатюра: сетка3

Сьогодні офіцерами групи ЦВС «Торецьк» передано у військовим, які захищають Україну неподалік від Торецька маскувальну сітку. Цей захід відбувся завдяки учням 7-А класу ЗОШ №19 міста Полтава та їх батькам на чолі з класним керівником Бондаренко Т.С. які з користю провели осінні канікули, присвятивши 3 дні виготовленню маскувальної сітки для бійців АТО.

Семикласники ще задовго до початку безпосередньої роботи почали зносити речі біло-сірого кольору. Силами полтавських волонтерів було знайдено саму сітку, що стала основою для плетіння.

Дуже приємно, що до акції долучилися й учні 1-х та 5-х класів, котрі принесли тканину. А діти з 8-х та 9-х класів з семикласниками робили чи не найважчу роботу — плели саму сітку.

Читайте також:  СІМІС розповсюдили свіжу пресу під Маріуполем

Величезна подяку від військових з передовою абсолютно всім, хто безпосередньо чи опосередковано долучилися до цієї роботи! Ви усі молодці!  Усі хороші справи Вам повернуться сторицею! сетка

20171101_113512

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору