1 Ноябрь
На Рівненщині патріотичне виховання молоді стало спільним завданням для влади, військових та лісівників
Новини

На Рівненщині патріотичне виховання молоді стало спільним завданням для влади, військових та лісівників

714
Мініатюра: 60

У понад 120 школах північних районів Рівненської області впродовж двох місяців військовослужбовці спільно з волонтерами та лісівниками проводили військово-патріотичні заходи.

Цю акцію з військово-патріотичного виховання ініціював голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко спільно з офіцерами СІМІС.

За словами керівника області, вихованню патріотизму у дітей нині слід приділяти особливу увагу.

«Ми підключили військових, районні адміністрації, лісівників та волонтерів. Приємно, що діти активно реагують та долучаються до цих заходів. Адже усвідомлення молоддю важливості своєї участі в житті Батьківщини, формування національної самосвідомості – це запорука міцної і єдиної держави у майбутньому», — зазначив Олексій Муляренко.

Так, відділом цивільно-військового співробітництва ОК «Захід» в школах Зарічненського, Дубровицького, Сарненського, Березнівського та Володимирецького районів військовими проводились лекції-бесіди з молоддю.

Також для учнів провели практичні заняття з тактичної медицини, зустрічі з солдатами строкової служби та покази військової техніки і озброєння. Водночас, школярі долучилися до допомоги бійцям на Сході України – плели маскувальні сітки для передачі їх на передову.

Читайте також:  СІМІС доставили навчально-методичну літературу до чергової школи на Сході України

По закінченні акції військові зустрілися з головою ОДА, який подякував їм за роботу та додав, що діти активно реагували на зустрічі з військовослужбовцями, і вчителі дуже задоволені такими результатами.

— Ця акція не є одноразова, така робота має тривати постійно, — зауважив Олексій Муляренко.

58

59

60

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору