Новини

З Рівненщини на Схід відправили 130 маскувальних сіток

903
Мініатюра: DSC_0163

Представники СІМІС, разом з громадськими активістами, доправлять ці маскувальні сітки до підрозділів, які виконують завдання на лінії зіткнення у зоні АТО. Ці сітки з Рівненщини захистять українських бійців від ворожого ока.

Плетіння сіток відбувалось у рамках загальнообласної патріотичної акції «Мій вклад у справу миру», яка стартувала два місяці тому. До неї долучилися школи майже усіх районів області.

Як відзначив голова Рівненської ОДА, ініціатор акції Олексій Муляренко, це – чергова підтримка як військових у зоні АТО, так і цивільного населення на Сході України.

«Приємно, що школярі активно долучаються до таких заходів. Такі акції однозначно формують патріотизм молоді. Також сьогодні ми підсумовуємо результати співпраці з Луганщиною. Рік тому ми підписали Меморандум, і за цей час ми багато чого зробили – це і сотні тон гуманітарного вантажу, і оздоровлення дітей, і встановлення 2-х капличок. Сьогодні — це 130 маскувальних сіток. Ці акції не є одноразовими, така робота буде тривати постійно», — розповів Олексій Муляренко.

Загалом акція проходить у три етапи. Перший стартував 13 жовтня, коли передали сітки в підрозділ Рівненського гарнізону, зараз другий, третій – напередодні 6 грудня.

Читайте також:  Петро Порошенко вибачився перед українцями

За словами старшого офіцера відділу військо-цивільного співробітництва оперативного командування «Захід» Андрія Рисюка, першими у акції взяли участь Гощанський, Корецький, Дубровицький та Зарічненський райони, а згодом підтримали решта районів області. До цієї роботи долучалися й учасники АТО, а паралельно відбувалося їх живе спілкування з дітьми. Це масштабний проект Рівненщини, який може бути прикладом для інших областей.

Розміри сітки 16 на 12 метрів. Саме така довжина дозволяє замаскувати будь-яку військову техніку та укриття позицій підрозділу.

Маскувальні сітки знадобляться підрозділам в АТО вже з першим снігом.

DSC_0136

DSC_0147

DSC_0163

DSC04477

DSC04480

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору