Новини

СІМІС подякували Рівненським лісівникам за допомогу

1519
Мініатюра: DSC_0051

Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України висловило подяку начальнику Рівненського обласного управління лісового та мисливського господарства Віталію Суховичу за співпрацю з відділом цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід», яка розпочалася ще у серпні 2015 року.

Так за спільної ініціативи Голови обласної державної адміністрації та СІМІС впродовж останніх двох місяців у навчальних закладах Володимирецького, Березнівського, Зарічненського та Дубровицького районів Рівненської області проводились заходи національно-патріотичного та військово-патріотичного виховання молоді у яких лісівники Рівненщини взяли дуже активну участь.

Також слід відзначити і волонтерську діяльність  головного лісівника Рівненщини. Протягом 2017 року Віталій Миколайович активно надавав допомогу, щодо забезпечення заходів Гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200».

Прибувши на Рівненщину представники Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України подякували головному лісівнику та його підлеглими і однодумцям за допомогу та співпрацю і вручили сувеніри з символікою відділу пошукової роботи.

Читайте також:  Офіцери СІМІС провели захоплюючи заняття для школярів з Верховини

DSC_0051

DSC_0055

DSC_0061

Коментарі
Вгору