Важливо

На Луганщині триває проект “Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні”

492
Мініатюра: DSC_0323

Злочинні дії РФ у Криму та східній Україні призвели до появи  великої кількості постраждалих від бойових дій та переселенців з окупованих територій.

З метою соціальної адаптації та інтеграції зазначених осіб у  рамках проекту “Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна, який реалізує Психологічна Кризова Служба Центр психосоціальної адаптації м. Старобільськ (Олена Дорогавцева) надає адресну гуманітарну допомогу, проводить майстер-класи, психологічні та юридичні консультації, різноманітні тренінги, тощо переміщеним та евакуйованим особам, учасникам АТО та військовослужбовцям звільненим з військової служби. Такі заходи допомагають їх учасникам уникнути процесу маргіналізації, адаптуватися да нових умов та інтегруватися до українського громадянського суспільства, досягати успіхів та якісно впливати на оточення.

Читайте також:  СІМІС завжди шукають шляхи для взаєморозуміння та співпраці

Офіцери ОТУ «Луганськ» також взяли участь у тренінг – семінарі з бізнес – планування з метою підвищення обізнаності для надання допомоги підприємцям – початківцям та молоді, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, які бажають створити свою справу та  розпочати успішну підприємницьку діяльність.

DSC_0319

DSC_0323

DSC_0325

DSC_0329

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору