Важливо

На Луганщині триває проект “Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні”

364
Мініатюра: DSC_0323

Злочинні дії РФ у Криму та східній Україні призвели до появи  великої кількості постраждалих від бойових дій та переселенців з окупованих територій.

З метою соціальної адаптації та інтеграції зазначених осіб у  рамках проекту “Психосоціальна стабілізація постраждалих від конфлікту в Україні” за підтримки Міністерства закордонних справ Німеччини, Malteser International та Мальтійської служби допомоги Україна, який реалізує Психологічна Кризова Служба Центр психосоціальної адаптації м. Старобільськ (Олена Дорогавцева) надає адресну гуманітарну допомогу, проводить майстер-класи, психологічні та юридичні консультації, різноманітні тренінги, тощо переміщеним та евакуйованим особам, учасникам АТО та військовослужбовцям звільненим з військової служби. Такі заходи допомагають їх учасникам уникнути процесу маргіналізації, адаптуватися да нових умов та інтегруватися до українського громадянського суспільства, досягати успіхів та якісно впливати на оточення.

Офіцери ОТУ «Луганськ» також взяли участь у тренінг – семінарі з бізнес – планування з метою підвищення обізнаності для надання допомоги підприємцям – початківцям та молоді, що опинилися у складних життєвих ситуаціях, які бажають створити свою справу та  розпочати успішну підприємницьку діяльність.

Читайте також:  З дна річки Айдар вилучили велику кількість боєприпасів, - ЦВС «Новоайдар»

DSC_0319

DSC_0323

DSC_0325

DSC_0329

Олексій Мазепа
Статті:1720
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1720
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору