Новини

Я українець — і я цим пишаюсь! У Сєвєродонецьку СІМІС провели військово-патріотичній захід

909
Мініатюра: 13

До Дня гідності і свободи України офіцери ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк відвідали Професійний ліцей де провели для учнів 9-11 класів військово-патріотичне заняття на тему: «Я українець — і я цим пишаюсь!».

Діти разом з військовими розглянули питання щодо важливості національної мови, націоналізму і терпимості, толерантності до інших культур і націй. Також СІМІС нагадали про бойові звитяги, самовідданість громадян, які присвятили своє життя служінню Українському народові. Зі свого боку діти жваво ділилися враженнями від подвигів екіпажа військового літака Ан-30 пілотованого командиром Костянтином Могилком, Євгена Зеленського,  Марини Біндас, Василя Сліпака.

У ході заходу учні усвідомили, що кожна звичайна активна людина з стійкою громадською позицією, навіть будучи краплинкою в морі 42 мільйонів людей, здатна зробити вагомий внесок у життя своєї країни. Маленькі справи є фундаментом великих змін.

Читайте також:  СІМІС “Маріуполь” завітали до навчальних закладів у Талаківці

В подальшому представники СІМІС  планують продовжити співпрацю з керівництвом ліцею.

1

5

9

10

12

13

 

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору