Важливо

На Донеччині СІМІС разом із освітянами провели захід з військово-патріотичного виховання молоді

482
Мініатюра: DSC_0253

Офіцери групи ЦВС «Волноваха» прийняли участь в проведенні акції з патріотичного виховання молоді присвяченої Дню Гідності та Свободи.

Акцію було організовано та проведено на базі Великоанадольського лісового коледжу де СІМІС, спільно з педагогічним складом навчального закладу, підготували та провели пізнавальну програму.

Так вихованцям коледжу та гостям заходу розповіли про День Гідності та Свободи. Це свято, що відзначається в Україні щороку 21 листопада на честь початку двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року). Також CIMIC розповіли про цивільно – військове співробітництво та його роль в сучасних Збройних Силах України.

Наприкінці заходу офіцери групи ЦВС «Волноваха» були приємно вражені подарунками, які вихованці коледжу підготували для військовослужбовців Збройних Сил України.

Читайте також:  На Донеччині триває проект «Патріотична школа – 2018»

Висловлюємо щиру вдячність керівництву та колективу Великоанадольського коледжу за сприяння у національно-патріотичному вихованні молоді та співпрацю зі Збройними Силами України.

DSC_0190

DSC_0206

DSC_0216

DSC_0253

DSC_0258

 

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору