Важливо

СІМІС допомогли відновити подачу електроенергії у ЗОЛОТОМУ-4

587
Мініатюра: IMAG0277

Протягом 6 діб на вулицях Хуторна, Вольна, Польова, Набережна, які знаходяться у прифронтовому населеному пункті Золоте-4 було відсутнє світло. У загальній кількості світла не було у 350 абонентів. Повітряна лінія електропередач була пошкоджена в результаті обстрілу з боку російських окупантів.

У зв’язку з тим, що пошкодження знаходилося у так званій «сірій зоні» швидко усунути порив не вдалося і виною в тому був ворог, який недотримувався режиму тиші та припинення вогню.

Після того, як були отримані гарантії тиші військові сапери оглянули підходи до опор ЛЕП на наявність вибухонебезпечних пристроїв. А офіцерами групи ЦВС «Попасна» і офіцерами ЦВС бригади, яка виконує бойові завдання у цьому районі було забезпечено охорону та безперешкодний доступ до місця пошкодження представників ремонтної бригади Попаснянського РЕС, які і усунули порив лінії.

Читайте також:  СІМІС супроводили медиків до звільнених Травневого та Гладосово

Після повернення з «сірої зони» військовослужбовців та ремонтників чекало місцеве населення, яке подякувало військовим та ремонтній бригаді Попаснянського РЕС за відновлене електропостачання до їх домівок.

IMAG0277

IMAG0279

IMAG0300

IMAG0320

IMAG0321

IMG_20171127_134258

Коментарі
Вгору