Важливо

Юні харків’яни готують подарунки для поранених воїнів до Дня Збройних Сил України

942
Мініатюра: Харкiв-Благодiйна-Акцiя-5

У Харківській області тисячі дітей узяли участь у благодійній акції «Бажаємо здоров’я!», що проводиться з метою моральної підтримки поранених учасників антитерористичної операції, які зараз лікуються у військово-медичних закладах.

Так, за ініціативою колективу Харківського обласного військкомату в середині листопада стартував цей патріотичний проект, до якого приєдналися небайдужі люди майже в усіх районах регіону України.

—  Ідею допомогти нашим воїнам скоріше одужати підтримали у Харківській обласній державній адміністрації і запропонували учням шкіл добровільно приготувати малюнки, вітальні листи, різні обереги тощо. Разом вирішили, що збором дитячих подарунків і доставкою їх до обласного міста займатимуться райвійськкомати. На місцях офіцери Збройних Сил України своїм рішенням зможуть заохотити найактивніших учасників акції, — пояснив співорганізатор акції, військовий комісар Харківського обласного військкомату полковник Юрій Калгушкін.

За словами офіцера, першими до проведення заходу доручилися школярі Сахновщинського, Дергачівського, Куп’янського та Нововодолазького районів Харківщини.

— В обласному військкоматі вже знаходиться понад 1000 дитячих малюнків і ще приблизно стільки ж нам привезуть найближчими днями. Тож до 4 грудня – дня, коли ми передаватимемо все зібране пацієнтам Харківського госпіталі, у нас буде декілька тисяч подарунків. Тому частину цих послань ми плануємо направити до інших військово-медичних закладів в районі проведення АТО, аби напередодні професійного свята підтримати зламаних, але не забутих армійців, — зауважив полковник Юрій Калгушкін.

Читайте також:  Святкування Дня захисту дітей на Луганщині. ФОТОзвіт

До речі, до проведення благодійної акції у деяких районах, окрім маленьких українців, доручилися й активісти громадських організацій та державні посадовці. Дорослі люди зосередилися на покращенні побутових умов перебування в Харкові поранених бійців. Тому вже придбали  мікрохвильових пічок, електрочайників та іншу побутову техніку, що можна використовувати в госпітальних палатах.

Дмитро Горбунов

Харкiв-Благодiйна-Акцiя-1

Харкiв-Благодiйна-Акцiя-2

Харкiв-Благодiйна-Акцiя-3

Харкiв-Благодiйна-Акцiя-4

Харкiв-Благодiйна-Акцiя-5

Коментарі
Вгору