1 Декабрь
Зменшити кількість постраждалих від вибухів може не лише робота саперів, а й освіта дітей, — ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ»
Новини

Зменшити кількість постраждалих від вибухів може не лише робота саперів, а й освіта дітей, — ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ»

816
Мініатюра: 5

Нещодавно до ОЦ ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк завітав постійний гість, маленький мешканець міста Сєвєродонецьк, школяр Артем зі своїми друзями.

Представники СІМІС провели діткам бесіду з мінної безпеки в ході якої розповіли про правила безпеки і поводження у випадку знаходження вибухонебезпечних предметів. Адже небезпека може бути значно ближчою, аніж більшість вважає. Навіть якщо зараз поруч не ведуться бойові дії, — в ярах, на узбіччі доріг чи на полях могли залишитися боєприпаси кількарічної давнини.

Також школярі отримали листівки з правил поводження з небезпечними предметами, які можуть нанести шкоду їхньому здоров’ю та комікси «Супер команда проти мін»  від Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Цього ж дня  CIMIC завітали до центру психосоціальної адаптації для переселенців, роздали інформуючи листівки та плакати, що закликають до відповідних правил безпеки. Натомість представники центру надали майстер класи по виготовленню новорічних іграшок.

Читайте також:  Військові облаштовують класи військово-патріотичного виховання в школах Луганщини, - ОЦЦВС "Сєвєродонецьк"

Зменшити кількість постраждалих від вибухів може не лише робота саперів, а й освіта дітей.

1

2

3

5

 

 

9

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору