4 Декабрь
Напередодні «Міжнародного дня волонтера» СІМІС допомогли доправити медичне обладнання до військових шпиталів
Новини

Напередодні «Міжнародного дня волонтера» СІМІС допомогли доправити медичне обладнання до військових шпиталів

209
Мініатюра: Безымянный3

Завдяки тісної співпраці між Групою координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО та Благодійною організацією «Благодійний фонд «Карітас Краматорськ» вдалося покращити умови лікування українських військових у 66 мобільному госпіталі (м.Покровськ) та Військово-медичному клінічному центрі професійної патології особового складу Збройних Сил України (м.Ірпінь).

Так   медичний заклад у Покровську отримав вісім спеціалізованих медичних ліжок, а у Ірпені сім. Ці ліжка, у якості гуманітарної допомоги, для українських військових передала греко-католицька громада з німецького міста Ганновер через  керівника Благодійного фонду «Карітас Краматорськ» отця Василія, а волонтери допомогли доправити їх адресатам.

—  СІМІС постійно проводять збір інформації щодо проблем і потреб місцевого населення та наших військових, тож було вирішено спрямувати цю допомогу саме у військові шпиталі, — зазначив начальник Групи координації цивільно-військового співробітництва штабу АТО підполковник Владислав Кравченко.

Військові медики щиро подякували Управлінню цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України та  Благодійному фонду «Карітас Краматорськ» за отриману допомогу, а також усім небайдужим людям та волонтерам за допомогу, яку вони постійно надають для покращення умов лікування наших військових.

DSC_8625

DSC_8630

Безымянный1

Безымянный2

Безымянный3

 

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору