Важливо

Одне з головних завдання підрозділів СІМІС — забезпечити зв’язок між армією та цивільним населенням

202
Мініатюра: 2

Підрозділи ЦВС продовжують виконання завдання щодо надання допомоги мешканцям населених пунктів розташованим вздовж лінії зіткнення.

Так, нещодавно, офіцери ОЦ ЦВС м. Сєвєродонецька здійснили робочий візит до населеного пункту Кримське де зустрілись з главою ВЦА н.п. Кримське Юрієм Константиновим. Під час зустрічі були обговорені проблемні питання цивільного населення, які можуть бути вирішені силами ЦВС, підрозділів, що обороняють позиції у даному районі, та обласної ВЦА.Також  для учнів місцевої школи та жителів села через Юрія Леонідовича були передані два види яскравих буклетів з протимінної безпеки.

Крім цього, в одному з населених пунктів Новоайдарівського району для передачі подарунку від учнів Кремінської школи-гімназії відбулася зустріч з військовослужбовцем Василем Музикою. Виконання бойових завдань не дозволило йому отримати яскраву картину особисто у м. Кремінна. ЇЇ самотужки намалювала одна з найкращих учениць навчального закладу, вклавши в неї частку свого тепла, яке зігріватиме наших бійців.

 

 

 

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору