Важливо

Колишніх СІМІС не буває

837
Мініатюра: 4

Напередодні 26-ї річниці Збройних Сил України військовослужбовці учасники АТО 182-го об’єднаного інформаційно-телекомунікаційного вузла провели ряд заходів військово-патріотичного виховання серед учнівської молоді у навчально-виховних закладах міста Вінниці та району.

Перед учнями та студентами виступили представники керівного складу військової частини та офіцери СІМІС, які виконували завдання в групах цивільно-військової співробітництва у районі АТО.

Військові продемонстрували фото та відеоматеріали про виконання військовослужбовцями службово-бойових завдань в районах проведення АТО на територіях Донецької та Луганської областей, сучасні зразки озброєння та техніки Збройних Сил України, приклади взаємодії військовослужбовців з волонтерами і гуманітарними організаціями та надання допомоги місцевому населенню.

Читайте також:  СІМІС допомагають видавництвам «Основа» та «Ранок» забезпечувати навчальною літературою навчальні заклади Донбасу

Враховуючи отриманий досвід на вузли триває робота щодо створення позаштатної групи цивільно-військового співробітництва.

1

3

4

5

6

7

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору