Важливо

СІМІС постійно опікуються проблемами найбільш незахищених верств населення

550
Мініатюра:

Офіцери об’єднаного центру цивільно-військового співробітництва (м.Краматорськ) здійснили виїзд до населеного пункту Авдіївка Донецької області.

СІМІС передали продуктові набори першої необхідності, що складалися з круп та м’ясних і рибних консервів місцевим мешканцям, домівки яких розташовані на лінії розмежування позицій українських військ та російських окупаційних військ.

Під час спілкування з місцевими представники ЦВС з’ясували проблемні питання, які потребують нагального вирішення та провели відповідну роз’яснювальну роботу серед мешканців селища щодо поточної ситуації

А офіцери групи ЦВС «Попасна» завітали в гості до Попаснянського районного центру соціальної реабілітації дітей-інвалідів «Лелека.

У центрі «Лелека» нас радо зустрічала директор Центру Наталя Овчаренко, яка провела для офіцерів ЦВС екскурсію по ньому та розповіла про можливості новоствореного закладу». Для вихованців Центру офіцери принесли солодощі у вигляді тортів, печива та бубликів, які передав один з підрозділів Збройних Сил України.

Читайте також:  Захисники на Сході України отримали від волонтерів додаткову амуніцію

DSC05397

 

IMG_20171201_101533

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору