Важливо

До Дня Збройних Сил України Луганським кадетам подарували оновлений спорткомплекс

706
Мініатюра: 11

Теплого, зимового ранку, 4 грудня представники ЦВС ОТУ «Луганськ» м. Сєвєродонецьк завітали до Луганського обласного Кадетського корпусу ім. героїв Молодої гвардії для привітання ліцеїстів з нагоди Дня ЗС України та проведення заняття з військово-патріотичного виховання.

Урочистий захід розпочався з внесення і вшанування прапору, гімну України. Потім ліцеїсти здійснили проходження маршем з піснею та отримали привітання і настанови на вірний курс служіння нашій державі від голови Луганської Обласної ВЦА Юрія Гарбуза, голови Кремінської РДА Наталії Чіхути і офіцерів СІМІС.

Подарунком ліцеїстам до свята стало відкриття нового спортивного комплексу. В корпусі виконані роботи з улаштування системи водопостачання, каналізації, електропостачання, теплопостачання, пожежогасіння, приточно-витяжної вентиляції, монтаж освітлення, проведені опоряджувальні роботи та благоустрій території. Новий спортзал дозволить значно поліпшити умови виховання дітей у ліцеї-інтернаті, зокрема, зайняття фізичною культурою.

З нагоди свята СІМІС провели військово-патріотичне заняття за темою: «Збройні Сили України. Історія і сучасність» та підготували для наочності слайди та відеоролики, що викликало щире захоплення. Молоді розповідали про історію створення війська України, давні традиції державотворення, непростий шлях до здобуття Незалежності, склад Збройних Сил, види та роди військ, новітні впровадження в ЗС. Саме такі інформуючи заходи дозволять юнакам обрати в майбутньому вірний напрямок для проявлення себе як особистості, так і для захисту суверенітету та територіальної цілісності України, що є справою всього Українського народу!

Читайте також:  Дітям Мар'їнського району передали патріотично-виховну літературу

Вихованці Луганського обласного Кадетського корпусу ім. героїв Молодої гвардії – майбутнє Збройних Сил України. Бажаємо їм стійкості бойового духу і вірного служіння Українському народові!

1

2

3

4

11

12

14

333

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору