Важливо

У Мар’їнці відзначили День Збройних Сил України

762
Мініатюра: IMG_20171206_102333

6 грудня 2017 року в Україні відзначається День Збройних Сил України –  свято захисників рідної землі, які стоять на варті державного суверенітету, недоторканності та цілісності України, група ЦВС “Мар’їнка” була також була запрошена на це святкування.

З цієї нагоди в районному будинку культури в м.Мар’їнка відбувся святковий концерт «Вони пройшли крізь вогонь і зброю».

Зі святом захисників вітали перший заступник голови Мар’їнської райдержадміністрації Тетяна Збицька, заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв, перший заступник керівника військово-цивільної адміністрації м.Мар’їнка Юрій Малашко та голова Ради районної організації ветеранів Василь Мелюс, які  побажали всім військовослужбовцям міцного здоров’я, затишку у кожній родині, незламної волі в подоланні труднощів військового буття, надійного родинного тилу, миру та спокою на українській землі.

Під час заходу присутні вшанували хвилиною мовчання військових, які віддали своє життя за незалежність нашої держави.

За зразкове виконання службових обов’язків, активну громадську позицію, відвагу та мужність, проявлені під час проведення антитерористичної операції на території Мар’їнського району, та з нагоди 26-ї річниці Збройних Сил України заступник голови райдержадміністрації Володимир Шехірєв нагородив Почесними грамотами та Подяками райдержадміністрації кращих військовослужбовців, офіцерів цивільно-військового співробітництва, які несуть службу на території Мар’їнського району, а також працівників Мар’їнського районного військового комісаріату.

Читайте також:  У Торецьку місцеві разом з військовими провели суботник

Після урочистої частини теплих привітань та нагороджень для всіх присутніх відбувся святковий концерт за участю кращих творчих колективів районного Будинку культури. На концертній програмі своє вміння в прийомах самооборони показали вихованці патріотичного клубу «Сірі вовки», а творчі колективи чудове виконання пісень та танцювальних номерів. Їх тепло зігріло кожне серце захисника та подарувало масу задоволень і позитиву.

Дякуємо Вам за свято.

IMG_20171206_100046

IMG_20171206_102333

IMG_20171206_103209

IMG_20171206_112610

 

Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1951
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору