Важливо

Учнівська юнь Рівненщини зустріла військових від ОК «Захід»

1093
Мініатюра: DSCN3246

Символічно, що саме в День Сухопутних військ Збройних Сил України відбулося урочисте шикування біля школи – й солдати строкової служби урочисто внесли прапор України.

ТВО начальника відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк виступив перед присутніми зі словами подяки дітям, їх батька, наставникам – за тісну співпрацю, за участь у волонтерському русі, в благодійних акціях.

-Це приклад мужності, патріотизму, єдності, високої людяності й доброти. Скільки автомобілів, скільки запчастин до техніки, скільки тон продуктів,  скільки маскувальних сіток, скільки подарунків ви відправили на Схід. Сотні дітей із Луганщини приймала на відпочинок Рівненщина. Встановлені каплички на Луганщині, хрести, пам’ятні дошки і ще багато – багато благодійних справ на рахунку жителів Зарічненщини. Я готовий для них вклонитися до ніг, бо і розумом, і серцем знаю, що вони цього заслуговують. Шість відзнак від ОК «Захід» надійшли в Зарічненський район. Одну з них я вручаю керівнику Кухітсько-Вільської громади Людмилі Черевко, а в її особі – кожному жителю цієї громади, — зазначив підполковник Андрій Рисюк

Читайте також:  Відеозвіт про нагородження переможців конкурсу "Війна і мир дитячими очима" у Торецьку

Уперше на Зарічненщині грамоти від Командувача оперативного командування ОК «Захід» військові вручали учням. Ними стали учні 11 класу Кухітсько-Вільської ЗОШ 1-3 ступенів: Ірина Поляк, Владислав Черевко, Назар Ковтунович.

В їх особі командування ОК «Захід» висловлює подяку всім учням навчальних закладів Зарічненського району, Локницької ОТГ – за їх неоціненний вклад у справу миру та перемоги.

DSCN3241-1

DSCN3246

DSCN3262

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору