Важливо

Військовослужбовці оперативного командування «Захід» подякували дітям Рівненщини за допомогу

615
Мініатюра: DSC_6729

Сьогодні, 12 грудня, в Україні відзначають День Сухопутних військ Збройних Сил України. В честь свята до району завітали бійці особового складу однієї з військових частин оперативного командування «Захід», які побували у Висоцькій загальноосвітній школі та Берестівському навчально-виховному комплексі.

Військові подякували дітям, які допомагали армії плетучи маскувальні сітки та нагородили особливо активні учнівські колективи почесними грамотами. На урочистих лінійках також був присутній перший заступник голови Дубровицької райдержадміністрації Микола Кохно, який від імені керівництва району привітав військовослужбовців та подякував дітям, що в нелегкий для нашої країни час підтримують та допомагають українській армії.

На лінійках представники особового складу оперативного командування «Захід» урочисто підняли прапор України. Після заходу директори навчальних закладів провели екскурсії для військовослужбовців та розповіли про військово-патріотичне виховання школярів.

Читайте також:  СІМІС привітали дітей у дошкільних закладах Сєвєродонецька та Комишувахи

DSC_6726

DSC_6729

DSCN6668

DSCN6670

DSCN6672

DSCN6682

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору