Новини

В Києві відбудеться «Новорічне диво» для батьків загиблих Захисників України

829
Мініатюра: ВГО_v3_1_

23 грудня 2017 року, у Київському міському Палаці ветеранів, напередодні святкування Нового року, відбудеться святковий захід «Новорічне диво».

Новий рік та Різдво — це сімейні свята, коли родина збирається вдома за святковим столом. Зазвичай новорічні заходи Служби дітей та молоді Київської міської державної адміністрації розраховані лише на дітей із родин АТО. Але саме в ці дні для матерів, що більше ніколи не побачать своїх дітей, найбільше відчувається біль від втрати рідного сина. Сум, відчай та розпач заповнюють серця родин Героїв.

Отже матері загиблих бійців звернулися за підтримкою до Департаменту соціальної політики при Київській міській державній адміністрації, якій спільно з ВГО «Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО» й організували цей захід.

Підтримати та привітати родини Захисників прийдуть заступник Міністра соціальної політики Наталя Федорович та начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України, полковник Олексій Ноздрачов.

Читайте також:  Закарпатських лісівників учасників АТО нагородили за захист України

У Новорічному концерті приймуть участь відомий український казкар Сашко Лірник, народні артисти Філармонії  Руслана Лоцман, Карина Кондрашевська та дитячій театр пісні.

На захід запрошено близько 350 батьків загиблих бійців з Києва та області.

 

Захід відбудеться за адресою: вул. Бастіонна, 11.

Початок: 23.12.2017 року о 12.30

За акредитацією для представників ЗМІ та додатковою інформацію звертатися за тел: 066-726- 53-77

 

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору