21 Декабрь
Група ЦВС “Волноваха” продовжує активно співпрацювати з волонтерами, щодо надання допомоги військовим підрозділам
Важливо

Група ЦВС “Волноваха” продовжує активно співпрацювати з волонтерами, щодо надання допомоги військовим підрозділам

1328
Мініатюра: 5

Так напередодні Новорічних свят військовослужбовці підрозділів Збройних Сил України, що боронять Батьківщину на теренах Донеччини отримали суттєву допомогу в засобах маскування.

Громадське формування “Народна Самооборона Львівщини” забезпечила військових маскувальними сітками, а громадська організація “Промінь Волноваха” надала маскувальні костюми типу “кікімора”. Небайдужі мешканці Кам’янка-Бузького району-побратиму передали бензопилу професійної серії, акумуляторні батареї для засобів зв’язку “Motorolla” та медикаменти загального використання. Громадські організації “Північні вовки”, ”Перша Чернігівська Сотня”, “Труханівська Січ-Коло.Медіа” передали подарунки та солодощі. А представники громадської організації “Волонтерська сотня Львів” прибувши в зону АТО особисто, в супроводі офіцерів групи ЦВС “Волноваха”, доставили в один з підрозділів на передовій будівельні матеріали, продукти харчування, маскувальну сітку, медикаменти, бензопилу та інші матеріально-технічні засоби.

Читайте також:  У Чернігові триває акція до Дня захисника України “Книга – воїну”

Щиро дякуємо всім хто долучився до надання допомоги, ваша підтримка дуже важлива для нас і піднімає бойовий дух підрозділів, що стоять на сторожі миру.

АРМІЯ З НАРОДОМ!!!

1

3

4

5

6

7

8

9

10

11

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору