21 Декабрь
Російські окупанти черговим обстрілом зірвали виставу Харківських артистів та волонтерів для дітей у Новолуганському
Важливо

Російські окупанти черговим обстрілом зірвали виставу Харківських артистів та волонтерів для дітей у Новолуганському

496
Мініатюра: 05

Актори Харківського драматичного академічного українського театру імені Т. Шевченко «Березіль» об’єднали зусилля з волонтерами Людмилою та Сергієм Даниловими, аби забезпечити необхідними речами та святковим  настроєм учасників АТО та юних мешканців селища Новолуганське Бахмутського району Донецької області.

— На етапі збору посилок і організації поїздки нам дуже допомоги посадовці Харківської обласної державної адміністрації  та активісти міської спілки ветеранів війни в Афганістані. Ми передали усі зібрані речі бійцям декількох підрозділів Збройних Сил України. Потім для вихованців дитячого садочку «Івушка» ми привезли різні смаколики, провели Новорічні вистави та із задоволенням поспілкувалися, — розповіла Людмила Данилова.

За словами митців, на якийсь час діти та вихователі відволіклися від сурової реальності війни, радувалися нехитрим подарункам і щиро посміхалися.

Наступною зупинкою «творчого десанту» став Центр естетичного виховання та дозвілля «Юність», що діє при місцевому будинку культури. На сцені актори показали виставу «Шельменко-денщик».

Глядачі тепло прийняли харківських артистів та віддячили їм бурхливими оплесками. Та раптом просто посеред вистави почався черговий обстріл, зникла електрика і зал занурився у темряву. Військові швидко допомогли цивільним з евакуацією із зали, а актори були змушені в темряві збирати декорації. На жаль, у подальшому акторів та волонтерів вивезли з небезпечної зони у супроводі учасників АТО, адже обстріли тільки посилилися.

Читайте також:  У Попасній СІМІС вчили дітей наданню первинної допомоги
Підготував Олег Плаксій

01

02

03

04

05

 

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору