14 Январь
У Слов’янську відбулася спільна молитва за встановлення миру та збереження життя і здоров’я захисників Вітчизни
Важливо

У Слов’янську відбулася спільна молитва за встановлення миру та збереження життя і здоров’я захисників Вітчизни

1518
Мініатюра: мол

У день преподобної Меланії, який відзначається 13 січня, офіцери об’єднаного центру ЦВС (м.Краматорськ) взяли участь у молитві за припинення війни на сході України, за цілісність нашої держави та збереження життя і здоров’я наших захисників.

Бойові дії на сході країни не залишають байдужими жодного свідомого громадянина і кожен намагається внести свій вклад у перемогу неоголошеної війни: хтось ділом, хтось словом, а хтось молитвою.

Так у районі проведення Антитерористичної операції представників різних християнських деномінацій і релігійних конфесій та військовослужбовців однієї з бригад Десантно-штурмових військ Збройних Сил України об’єднала Міжконфесійна молитва за встановлення миру та збереження життя і здоров’я захисників Вітчизни.

Подібні заходи переконливо свідчать про непорушну єдність ЗС та українського народу  у прагненні встановити мир на нашій землі, окрім того, спільна молитва демонструє відсутність релігійних непорозумінь між представниками різних конфесій, що є надзвичайно важливим у скрутний для України час.

Читайте також:  Вінничани передали допомогу військовим та влаштували експромт-концерт для Захисників Донеччини, - група ЦВС "Волноваха"

Як зазначив організатор зустрічі пастир Роман Стражко: «Молитва, у якій взяли участь  представники різних церков та організацій разом з військовослужбовцями, була напрочуд теплою і дружньою, і ми щиро вдячні   нашим захисникам, що розділили молитву разом з нами».

2

5

6

7

DSC06196

мол

словянск

Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1977
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору