Новини

Для успішного вирішення завдань СІМІС співпрацюють з усіма силовими структурами

661
Мініатюра: 2

Взаємодія та взаємодопомога запорука відмінного виконання завдань підрозділами, що стоять на захисті Батьківщини. Для офіцерів ЦВС “Волноваха” це основні принципи на яких вони акцентують увагу перебуваючи на передовій.

КПВВ “Новотроїцьке” яскравий приклад співіснування різних відомчих та силових структур. Цього разу CIMIC Volnovakha завітали до побратимів підрозділу ДФС України, яким привезли подарункові набори від Атомпрофспілки та маскувальну сітку від волонтерської групи “Доброчинець” та студентської організації “Україна-єдина”.

Також СІМІС не забули і про пункт надання допомоги населенню ДСНС України, який по мірі можливості забезпечуємо чаєм та печивом, а цього разу на додачу завезли свіжі видання “Донбас Інформ” від Міністерства Інформаційної політики України та “Схід та Захід Разом” від Об’єднання дружин і матерів бійців учасників АТО, з якими матимуть можливість ознайомитись відвідувачі логістичного центру.

Військовослужбовці Збройних Сил України отримали зимові маскувальні костюми з флісовими балаклавами та маскувальну сітку від “Hand made по-Львівськи для армії руками волонтерів”, а перший медичний шпиталь ім. М. Пирогова отримав від Християнського волонтерського центру “ОХЦВЄ” м. Жмеринка синтетичну шинну систему для підтримки та іммобілізації свіжих переломів і травмувань м’яких тканин. Щиро дякуємо від всього нашого братського колективу за надану допомогу та підтримку всім нашим волонтерам, людям які не втрачають надію в мирне майбутнє і не жалкують власних сил та часу на благі діла.

Читайте також:  Допомога що надають СІМІС дуже різноманітна

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!!!

1

2

3

4

5

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору