Відео

Волонтери з Львівщини допомогли людям з особливими потребами Донеччини (ФОТОРЕПОРТАЖ)

843
Мініатюра: 19

Засоби підвищення мобільності отримали люди з особливими потребами Волноваського району. Спеціальні санітарні візки, ролатори та ціпки передали волонтери ГО “Народна Самооборона Львівщини”.

Офіцери групи ЦВС “Волноваха” спільно з представниками БФ “Агротурбота” та ПАТ “Екопрод”, які надали посильну допомогу з доставкою та розподілом вантажу, відвідали “особливих” мешканців н.п. Волноваха, Валер’янівка, Новоандріївка, Кирилівка, Сонячне, Знаменівка, Анадоль. Неможливо уявити на скільки важко цим людям щодня долати побутові труднощі, не кажучи вже про проблемні питання медичного та фінансового забезпечення. Окрім наданої допомоги всі наші підопічні отримали харчові набори з продуктами першої необхідності, а також свіжі видання “Донбас Інформ” та  “Схід та Захід Разом”.

Дякуємо всім небайдужим за надану допомогу!

Читайте також:  На передовій відсвяткували 4 річницю створення підрозділу з Дніпропетровщини

Маємо надію, що це стане суспільним прикладом взаємодопомоги та поваги до людей, які потребують нашої підтримки та уваги!

28

27

26

25

24

23

21

20

19

18

17

12

10

9

8

7

6

4

3

1

2

 

 

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору