Важливо

У Авдіївці СІМІС надали допомогу родині що постраждала від російської агресії

438
Мініатюра: DSC06277

Військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) разом із колегами з групи ЦВС «Бахмут», не полишають напризволяще літніх людей, які опинилася у складній життєвій ситуації через російську агресію на сході України.

Назва населеного пункту Авдіївка знайома кожному. Попри постійні обстріли російсько-терористичних угруповань, там продовжують мешкати громадяни України, які потребують постійної допомоги. Серед них — Людмила Василівна, вся родина якої складається з хворого сина та чоловіка-інваліда. Сім’я мешкає на самому краю Авдіївки у геть непристосованому помешканні, адже їхній будинок у ході бойових дій повністю зруйнований внаслідок обстрілів російськими окупантами, отже родині постійно не вистачає найнеобхіднішого, зокрема якісних продуктів харчування. Саме їх днями доставили офіцери СІМІС.

За словами пані Людмили, — це значно покращить життя родини. Міцно обійнявши гостей на прощання, бабуся щиро їм подякувала та запросила приїхати знову. Новий візит українських захисників не забариться, адже допомогу цій родині військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС надають постійно.

DSC06277

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору