Новини

СІМІС влаштували справжнє свято у Будинку милосердя «Віфеза»

726
Мініатюра: DSC06268

Населені пункти сходу України, які знаходяться на контрольованій Україною території, стали новим місцем проживання для тимчасово переміщених осіб з непідконтрольних територій. Ці люди потребують  моральної  і матеріальної підтримки.

Так військовослужбовці Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) разом з колегами з групи ЦВС «Бахмут» відвідали таких людей, що мешкають у м. Дружківка. Звісно СІМІС не забули і місцевих мешканців, які з різних причин опинилися у складних життєвих обставинах.

Одяг, взуття, продукти харчування, ласощі та іграшки для малечі (частина допомоги була надана волонтерською організацією «Павлоградський МО «Антарис», Спілка «Самаритян  кінологів України»  ) – це суттєва допомога таким людям. Окрім того, дружнє спілкування та увага військовослужбовців  необхідні їм не менше. Відтепер Будинок милосердя «Віфеза»  перебуватиме під постійною опікою СІМІС.

Читайте також:  «Розведення має сенс з гуманітарної точки зору», — Андрій Загороднюк

DSC06255

DSC06256

DSC06264

 

DSC06268

DSC06270

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору