Новини

Перемога залежить від кожного!

730
Мініатюра: 11

Саме таким життєвим принципом керуються багато українців, які постійно підтримують наших армійців на сході країни.

Так спільними зусиллями CIMIC з груп ЦВС «Volnovakha» та 93 омбр здійснено доставку необхідних речей для військовослужбовців Збройних Сил України від мешканців Львівщини.

Цього разу військові отримали суттєву допомогу від ГО “Львівський Лицар” у вигляді призматичного прицілу та прицілу з можливістю кутового спостереження для АК-ТК, демпферів для зменшення звуку затворної рами АК, кругів розвідника КР-1МГ, ручки переносу вогню для ПКМ та швидкорозчинних вітамінно-мінеральних напоїв.

В свою чергу ГО “Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів” власноруч виготовили для захисників маскувальні костюми з флісовими балаклавами, рукавицями та шкарпетками. Волонтери зі Львівщини передали  у використання оглядові біноклі PENTAX та термобілизну. ГО “Волонтерська Сотня Львів” приготували хлопцям  “смаколики” та медикаменти загального та сезонного використання, а волонтери з Києва пральний порошок з посиленою пральною формулою для працівників ПДМШ.

Читайте також:  Збережемо дітей разом

Щоб лиха не знати, треба гуртом допомагати!!!

Щиро дякуємо всім хто долучився, Ваша підтримка неоціненна!

10

11

12

13

14

17

18

19

21

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору