Новини

Перемога залежить від кожного!

576
Мініатюра: 11

Саме таким життєвим принципом керуються багато українців, які постійно підтримують наших армійців на сході країни.

Так спільними зусиллями CIMIC з груп ЦВС «Volnovakha» та 93 омбр здійснено доставку необхідних речей для військовослужбовців Збройних Сил України від мешканців Львівщини.

Цього разу військові отримали суттєву допомогу від ГО “Львівський Лицар” у вигляді призматичного прицілу та прицілу з можливістю кутового спостереження для АК-ТК, демпферів для зменшення звуку затворної рами АК, кругів розвідника КР-1МГ, ручки переносу вогню для ПКМ та швидкорозчинних вітамінно-мінеральних напоїв.

В свою чергу ГО “Hand Made по-львівськи для Армії руками волонтерів” власноруч виготовили для захисників маскувальні костюми з флісовими балаклавами, рукавицями та шкарпетками. Волонтери зі Львівщини передали  у використання оглядові біноклі PENTAX та термобілизну. ГО “Волонтерська Сотня Львів” приготували хлопцям  “смаколики” та медикаменти загального та сезонного використання, а волонтери з Києва пральний порошок з посиленою пральною формулою для працівників ПДМШ.

Читайте також:  На Донбасі для дітей з прифронтових населених пунктів розпочалася доброчинна акція «Солодощі від Командувача»

Щоб лиха не знати, треба гуртом допомагати!!!

Щиро дякуємо всім хто долучився, Ваша підтримка неоціненна!

10

11

12

13

14

17

18

19

21

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору