Відео

У рамках проекту «ЕВАКУАЦІЯ 200» представники ОРЛО повернули тіло загиблого українського військового

351
Мініатюра: 200

Після тривалих та складних перемовин представники гуманітарного проекту Збройних Сил України «ЕВАКУАЦІЯ 200» домоглися повернення тіла загиблого захисника на підконтрольну Україні територію.

Як вже повідомлялося 12 лютого, під час виконання бойового завдання із спостереження за позиціями противника один з військовослужбовців сил Антитерористичної операції потрапивши під ворожий мінометний обстріл, загинув. Тіло загиблого військовослужбовця потрапило до незаконних збройних формувань.

Впродовж трьох днів представники ОРЛО змінювали час передачі тіла загиблого захисника, вишукуючи у цьому факті зиск для проведення цинічних інформаційних акцій.

Передача тіла загиблого військовослужбовця на підконтрольну Україні територію відбулася в районі населеного пункту Щастя, за участі представників СІМІС, «Спілки ветеранів Афганістану Луганщини», ОБСЄ та української сторони СЦКК.

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору