Новини

На базі Національного університету оборони України розпочався перший у 2018 році курс СІМІС

2466
Мініатюра: cvs_005

Так період з 19 по 24 лютого у Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського, за участю американських колег та інструкторів Командування Об’єднаних Сил НАТО, відбудеться черговий курс з підготовки фахівців цивільно-військового співробітництва (СІМІС).

У програмі курсу, до якого залучені військовослужбовці з різних військових частин Збройних Сил України та Національної гвардії України, передбачені різноманітні теоретичні та практичні заняття, які забезпечать слухачів необхідними знаннями та практичними навичками.

Покращення суспільно-політичної ситуації в населених пунктах Донецької та Луганської областей, позитивне ставлення місцевого населення до підрозділів Збройних Сил України у місцях діяльності груп цивільно-військового співробітництва є підтвердженням дієвості роботи СІМІС та необхідності проходження відповідної підготовки.

Читайте також:  Прапори українських бойових частин замайоріли на скелях біля протоки, де зустрічаються води Тихого та Атлантичного океанів

cvs_002

cvs_003

cvs_004

cvs_005

cvs_006

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору