Відео

На Рівненщині встановлено п’ятиметровий меморіальний знак Малого Державного гербу України

1710
Мініатюра: 6

В одному з найвіддаленіших районів Рівненської області, на 258 кілометрі траси автомобільного шляху Київ-Сарни, відбулось урочисте відкриття встановлено меморіального знаку — Тризубу.

Захід відбувся за участю начальника Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковника Олексія Ноздрачова, офіцерів СІМІС оперативного командування Захід, представників влади та  місцевих активістів.

За словами старшого групи від оперативного командування Захід підполковника Андрія Рисюка, військовослужбовці Збройних Сил України не перший раз беруть активну участь у встановленні символів української державності в північних районах області. Адже минулого року, до річниці відзначення Дня Прапора України, було відкрито перший меморіальний знак неподалік українського кордону з республікою Білорусь.

— Саме в такий спосіб військові разом з Рівненською обласною державною адміністрацією та Рокитнівською районною державною адміністрацією підвищують імідж держави, її цінностей та символів, — наголосив офіцер.

Читайте також:  Тактична медицина - один з основних етапів підготовки майбутніх CIMIC

Варто додати, що 19 лютого 1992 року Верховна Рада України ухвалила постанову «Про Державний герб України» та затвердила тризуб як Малий герб України, вважаючи його головним елементом великого Державного герба України.

4

2

5

6

7

 

 

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору