Новини

Майбутнім військовим «магістрам» розповіли про роботу СІМІС

1240
Мініатюра: DSC_2821

У Національному університеті оборони України імені Івана Черняховського начальник Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України полковник Олексій Ноздрачов провів заняття зі слухачами першого курсу командно-штабного інституту.

Офіцерам, які навчаються з метою отримання вищої освіти з освітньо-кваліфікаційним рівнем “магістр”, у галузі знань “Воєнні науки, національна безпека, безпека державного кордону” за визначеними спеціальностями та спеціалізаціями для Збройних Сил України та інших військових формувань розповіли про основи цивільно-військового співробітництва у Збройних Силах України, а також специфіку застосування штатних офіцерів СІМІС бригадної ланки.

Також полковник Олексій Ноздрачов розповів про особливості виконання завдань підрозділами СІМІС під час відбиття збройної агресії з боку Російської Федерації на сході нашої держави.

Цей досвід стане у нагоді майбутнім «магістрам» щодо грамотного використання можливостей підрозділів СІМІС, які будуть у їх підпорядкуванні.

Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:2011
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору