Новини

На Донеччині хворий хлопчина започаткував домашню бібліотеку

943
Мініатюра: DSC06341_-_копия

Село Сергіївка —  населений пункт під Краматорськом, у якому мешкає Дмитро Рожевич. Попри слабке здоров’я, хлопчина не опускає руки, адже він дуже  любить спілкування та читати книжки. Саме тому Дмитрик вирішив створити місце, де дітки зможуть і поспілкуватися одне з одним, і погортати сторінки «джерел знань» та за допомогою батьків організував вдома бібліотеку.

Військовослужбовці об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) вирішили дещо поповнити книжковий фонд бібліотеки  Дмитра, та, окрім того, захопили з собою й інші подарунки – ласощі, іграшки для маленької сестрички та продукти харчування.

До самого надвечір’я дівчата-військовослужбовці спілкувалися з цим позитивним та надзвичайно світлим юнаком, до котрого обов’язково завітають вже у найближчий час.

Читайте також:  Електропостачання звільнених Травневого і Гладосового буде відновлено як тільки вдасться домовитися з ворогом про встановлення режиму «тиши», - ЦВС «Світлодарськ»

DSC06341_-_копия

DSC06344

DSC06345

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору