Важливо

СІМІС допомагають виховувати майбутніх захисників Вітчизни

147
Мініатюра: DSC06350

Офіцери Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) добре усвідомлюють, що здійснене належним чином військово-патріотичне виховання учнівської молоді, особливо на сході України,  запорука міцної громадянської позиції майбутніх захисників  Батьківщини, які нині сидять за шкільними лавами. Саме тому проведенню заходів з військово-патріотичного виховання військовослужбовці приділяють посилену увагу. Днями у населеному пункті Новоселівка  офіцери Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) провели заняття з учнями 8-11 класів, під час яких підліткам розповіли про структуру сучасних ЗС України, ознайомили з умовами вступу та перебігом навчання у військових вищих навчальних закладах.

Найбільше юнакам та дівчатам припали до смаку практичні заняття, а саме неповна зборка та розборка автомата АКС-74У та ПМ, адже це дало їм можливість на декілька хвилин відчути себе у ролі майбутнього оборонця рідної землі.

Цікавим та плідним став візит офіцерів Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) і для вчителів Новоселівської школи, адже у дарунок педагогам військовослужбовці привезли з собою методичну літературу видавництва «Основа».

Фото на згадку та, головне,  ласкаве запрошення приїхати ще —  гарна оцінка проведеного офіцерами Об’єднаного центру ЦВС (м. Краматорськ) заняття.

DSC06348

DSC06350

DSC06352

DSC06355

Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1146
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору