Новини

У Києві відбудеться благодійний концерт на підтримку дітей східної України

574
Мініатюра: концерт

Управління цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України запрошує усіх взяти участь у благодійному концерті Камерного оркестру Святого Христофора Вільнюського міського самоврядування на підтримку дітей східної України.

Дійство відбудеться 10 березня о 19.00 за адресою: місто Київ, вулиця Архитектора Городецького 1-3/11 (Національна музична Академія України).

Необхідно зазначити, що перший благодійний концерт нещодавно відбувся у центрі м.Вільнюса у костелі Святої Катерини за участі Міністра закордонних справ Литовської Республіки Лінаса Лінкявічюса, представників акредитованого в Литві дипломатичного корпусу, представників місцевого самоврядування м.Вільнюса, української громади, литовської громадськості. З промовами до учасників заходу звернулись Міністр закордонних справ ЛР Л.Лінкявічюс, Посол України В.Яценківський, почесний диригент Оркестру Донатас Каткус.

Благодійний концерт пройшов за підтримки Посольства України в Литовській Республіці. Кошти, за задумом організаторів концерту, мають бути спрямовані, зокрема, на надання допомоги Сєвєродонецьому обласному дитячому будинку, Сєвєродонецькому обласному дитячому протитуберкульозному санаторію та школі №25 м.Новодружеськ під час поїздки Оркестру до України, яка запланована на березень.

Читайте також:  Привітання начальника Управління цивільно-військового співробітництва з нагоди Воскресіння Христового

Також музичний колектив планує виступити у кількох містах на сході України.

Висловлюємо слова щирої вдячності усім, хто долучився до гарної справи.

Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1979
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору