Новини

СІМІС відвідали мешканців населеного пункту Пищевик

660
Мініатюра: IMG_1775

У всіх на слуху КПВВ «Пищевик» — одне з небагатьох місць, де громадяни України можуть перетинати лінію зіткнення. Але це не тільки прикордонна застава та блок-пости, це 22 місцевих жителя, які залишилися в рідному селі, бо ніхто і ніде їх не чекає. Від кількості проблем, з якими вони стикаються кожен день, стає дещо ніяково.  І навіть при всьому цьому вони радіють життю, бо знають його ціну.

Ну а CIMIC сьогодні раділи разом з ними бо доставили як гуманітарну допомогу продукти харчування: 35 кг макаронних виробів, цукор, приправи, печиво та одноразовий посуд. Ми спілкувалися, шуткували, розповідали один одному цікаві історії і було приємно від душі. Відкриті та позитивні люди. В черговий раз ми показали, що Збройні Сили України поряд з народом, бо ми – невід’ємна його складова!

Читайте також:  На Донеччині СІМІС провели урок з військово-патріотичного виховання молоді

Крім того, не втримались та поспілкувалися ще й з громадянами, які приїхали з окупованих територій. Зайшли до автобусу та роздали їм українські газети, дехто не хотів, але після суворого погляду взяв та подякував.

Бережіть себе, любіть життя та Україну!

IMG_1773

IMG_1775

IMG_1779

IMG_20180312_103450_HDR

Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1985
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору