17 Март
З турботою про пенсіонерів Донбасу, — у Чермалику відкрили пункт обслуговування пенсійного фонду України
Новини

З турботою про пенсіонерів Донбасу, — у Чермалику відкрили пункт обслуговування пенсійного фонду України

1302
Мініатюра: 1

В населеному пункті Чермалик, який знаходиться на лінії бойового зіткнення відбулося відкриття агентського пункту обслуговування громадян Волноваського об’єднаного управління пенсійного фонду України Донецької області.

Офіцери групи ЦВС “Волноваха” та офіцер ЦВС 93 омбр прийняли участь у відкритті разом з Головою Волноваської райдержадміністрації Такаджи Дмитро Антоновичем, начальником головного управління Пенсійного фонду України в Донецькій області Рад Наталією Сергіївною, начальником управління Пенсійного фонду України у Волноваському районі Донецької області Близнюк Наталією Павлівною та Головою Чермалицької сільської ради Табія Оленою Григорівною.

Прийом громадян буде здійснюватися згідно затвердженого графіку роботи. Відвідувачі зможуть отримати консультацію, замовити та отримати необхідні довідки, отримати інформацію з реєстру застрахованих осіб, отримати пенсійне посвідчення та подати документи для проведення попередньої оцінки права особи на призначення та перерахунок пенсії. Передбачається значно скоротити час для надання таких послуг, в тому числі за рахунок сучасних інформаційних технологій.

Читайте також:  Полковник Олексій Ноздрачов розповів про розвиток структури СІМІС ЗС України

Від сьогодні агентський пункт обслуговування громадян Волноваського об’єднаного управління пенсійного фонду України Донецької розпочав роботу в адміністративній будівлі Чермалицької сільської ради і ласкаво запрошує на прийом всіх потребуючих в цьому місцевих мешканців.

Маємо надію що позитивна динаміка відкриття даних пунктів збережеться та збільшиться, а цивільне населення похилого віку відчує на ділі турботу і підтримку представників пенсійного фонду.

1

3

5

6

8

9

11

12

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору