Важливо

Ворог не здатний на гуманність

370
Мініатюра: 4

В лютому місяці, внаслідок обстрілу ворожим снайпером, було поранено місцевого мешканця н.п. Гранітне та завдячуючи професійності військового лікаря потерпілому своєчасно була надана медична допомога, після чого його доправили до травматичного відділення Волноваської ЦРЛ, представникам якої окрема вдячність за їх “ювелірну роботу”.

Після операції, лікар сказав про пацієнта, що той народився в сорочці. На даний час стан його здоров‘я задовільний, він пройшов курс лікування і завдяки офіцерам групи ЦВС “Волноваха”, які відвідували його впродовж лікування, тепер в безпеці доставлений додому, але чи безпечно там? Нажаль ні! Тепер кожного разу виходячи на власний ґанок він буде згадувати той день коли вийшов почистити подвір‘я від снігу і отримав ворожу кулю, просто серед білого дня.

Сам чоловік жодного разу не жалівся, розказував, що він вже мав травмування і вже звик до вибухів, але вогнепальне поранення на власному подвір‘ї — це настільки цинічно, що просто в голові не вкладається. Життєвою стійкістю та неабияким оптимізмом цього чоловіка можна тільки захоплюватись.

Читайте також:  Діти з Херсонщини передали подарунки бійцям на передову

CIMIC Volnovakha, доставивши потерпілого додому, забезпечили його продуктами першої необхідності, що й в подальшому будуть робити, так як підтримка постраждалого цивільного населення України являється одним з основних завдань цивільно-військового співробітництва!

1

2

4

Олексій Мазепа
Статті:1766
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1766
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору