Важливо

У Рівному стартувала акція – «Я захищаю свою Україну!»

783
Мініатюра: IMG_20180322_121645

У Рівному за спільної ініціативи офіцерів відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» та голови Рівненської обласної державної адміністрації Олексія Муляренко стартувала патріотична акція «Я захищаю свою Україну!»

Так відповідні банери  з гаслом «Я захищаю свою богом дану Україну» вже розміщено у п’ятнадцяті місцях Рівненщини. У самому Рівному — на центральному автовокзалі, автостанції «Чайка» та залізничному вокзалі касири роздають усім місцевим та гостям міста відповідні кишенькові календарі. Також військові проведуть заняття з військово-патріотичного виховання з учнями навчальних закладів Рівненщини та нададуть методичну і практичну допомогу викладачам предмету «Захист Вітчизни».

— Цей захід проводиться з метою покращення військово – патріотичного виховання молоді, популяризації військової служби та привернення уваги громадян до необхідності захисту нашої Батьківщини. Тільки разом ми зможемо перемогти ворога, — зазначив старший офіцер відділу цивільно-військового співробітництва оперативного командування «Захід» підполковник Андрій Рисюк.

Слід зазначити, що Рівненщина це лише перший етап цієї акції. У найближчих два тижні вона пройде й у інших західних областях України де офіцери СІМІС разом з представниками військових комісаріатів розмістять відповідні банери та розповідатимуть молоді про захист Батьківщини.

Читайте також:  Відбувся черговий випуск слухачів Курсу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України

Також СІМІС вдячні за підтримку усім хто долучився до акції, а особливо волонтеру обласної ветеранської організації «Побратими» Ігорю Колбу, якій наразі виконує завдання з захисту Батьківщини на Донеччині.

Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1815
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору