Важливо

На Харківщині в рамках програми «НАТО-Україна» розпочалися курси з перепідготовки військовослужбовців

480
Мініатюра: IMG_5027

У Харкові на базі Міжгалузевого інституту післядипломної освіти Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут» урочисто розпочалося навчання слухачів спеціальних курсів за Програмою «НАТО-Україна» з перепідготовки військовослужбовців, що звільнені зі служби чи будуть демобілізовані найближчим часом.

Так, протягом наступних двох с половиною місяців – до 30 травня поточного року 22 колишніх та діючих армійців із базовою вищою освітою  опановуватимуть спеціальність: «комунікаційні та інформаційні технології». По випуску усі отримають свідоцтво про підвищення кваліфікації та сертифікати міжнародного зразку.

Викладачів та слухачів спеціальних курсів прийшли привітати: менеджер програми Україна-НАТО з перепідготовки військовослужбовців Крістофер Штаудт, заступник військового комісара Харківського обласного військкомату підполковник Андрій Семенович та інші почесні гості.

  • Кошти, що виділені цього року 29-ма країнами-членами НАТО для перепідготовки українців в погонах, дозволять понад 800 особам здобути нові цивільні спеціальності. Також ми вже 3,5 роки по всій Україні проводимо тренінги із учасниками АТО щодо їхньої психологічної реабілітації і у 2018-му продовжимо цю роботу. Вірю, що співпраця Альянсу із Україною й надалі лише зміцнюватиметься, — вважає Крістофер Штаудт.

Від імені командування Харківського військового гарнізону підполковник Андрій Семенович подякував представникам НАТО за турботу по відношенню до його побратимів, а слухачам курсів побажав успіхів у оволодінні безцінними в цивільному житті знаннями.

Читайте також:  Різдвяне свято для особливих дітей влаштували військові і волонтери у Волновасі

Також офіцер нагадав усім присутнім, що на Харківщині курси з перепідготовки військовослужбовців за кошти країн-членів НАТО діють із 2009 року. За цей час близько 1500 колишніх воїнів Збройних Сил України у різних харківських вишах стали фахівцями із менеджменту, комп’ютерних технологій чи покращили свої знання з іноземної мови.

Підготував Дмитро Горбунов

IMG_5026

IMG_5027

IMG_5030

 

IMG_5038

Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1976
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору