Важливо

Місцеві завжди радіють коли бачать українських військових

694
Мініатюра: IMG_1769

Селище Черненко неподалік Маріуполя. Колись цей населений пункт входив до Новоазовського району. Ще один населений пункт про який варто знати всім. Село не на слуху, чомусь ніхто про нього не розповідає. 16 жилих домів, 36 місцевих жителів, переважна більшість яких — літні люди. Діряві дахи, плівка на вікнах, сірість і суцільна самотність. Питна вода – розкіш, криниці висохли, тому за водою ходять 4 км до найближчого села.

Однак, незважаючи на це, місцеві жителі, посміхаються і радіють нашій зустрічі. Ніна Андріївна, місцева жителька, розповідає, що у 2015 році було веселіше. У селі стояли наші хлопці, вона сприймала їх як рідних, доглядала, годувала, допомагала розібратись з місцевістю. В подяку цьому один із захисників, який вже демобілізувався, запросив пані Ніну до себе на весілля на Львівщину. В перше за 70 з гаком років, Ніна Андріївна виїхала з Донецької області. Вони й досі вражена  тією відкритістю та щирістю, що випромінює Галичина.

А ми чим змогли, тим допомогли. CIMIC роздав жителям 40 кг макаронних виробів, печиво, приправи, ковдри та ін. Також заїхали в Чермалик, роздали теплі речі та взуття для малозабезпечених родин. Поспілкувалися з головою сільради про заплановані нами заходи. Черговий позитивний день. Після обнімань з місцевими навіть сонце виглянуло, це знак, що все буде добре!

Читайте також:  Небайдужі українці та СІМІС продовжують допомагати військовим і цивільним у зоні АТО

Не забувайте про своїх бабусь. Любіть, цінуйте і бережіть їх.

Дякуємо всім, хто живе з Україною в серці!

IMG_1759

IMG_1764

IMG_1766

IMG_1769

IMG_1781

IMG_1782

Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1958
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору