Відео

Закарпатських лісівників учасників АТО нагородили за захист України

1045
Мініатюра: xwxx

 23 березня, начальник Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства Валерій Мурга та представник відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування «Захід», підполковник Андрій Рисюк урочисто нагородили працівників лісових господарств області, які захищали державу у зоні АТО.

Привітати захисників української незалежності та державних лісових угідь також завітали заступники начальника обласного управління Ігор Коцур та Василь Кий, голова центрального комітету професійної спілки працівників лісового господарства Валерій Федурця, колектив Закарпатського обласного управління лісового та мисливського господарства, представники ЗМІ.

За особисту мужність і героїзм, професіоналізм, бойову майстерність і вірність Військовій присязі проявлені в ході Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей, а також за вагомий особистий внесок в зміцнення обороноздатності держави та сумлінне виконання службових обов’язків грамотами нагороджені інженер відділу лісового господарства державного підприємства «Свалявське лісове господарство» Василь Островка, головний спеціаліст відділу охорони захисту лісу та внутрішнього аудиту ЗОУЛМГ Юрій Стеблюк. Окрім того, Юрію Стеблюку вручили почесну відзнаку «Оперативно-тактичне угрупування Луганськ».

Також за активну та незалежну громадську позицію, участь у спільних проектах цивільно-військового співробітництва, надану допомогу підрозділам оперативного командування «Захід» і цивільному населенню Луганської області під час проведення Антитерористичної операції та військово-патріотичне виховання молоді грамотами нагороджені провідний інженер з охорони лісу ДП «Воловецьке лісове господарство» Василь Андрійчак, помічник лісничого ДП «Воловецьке ЛГ» Олег Дячишин, робітник по утриманню доріг Мокрянського лісництва ДП «Воловецьке ЛМГ» Геннадій Лісовенко, майстер нижнього складу промислово-виробничої дільниці «Свалява« ДП «Свалявське ЛГ» Олег Шекмар.

— «Завдання щодо захисту України виконували багато представників лісового господарства. Сьогоднішній захід присвячений для відзначення учасників бойових дій із цієї галузі. Саме завдяки лісівникам нам вдалося зберегти багато життів військовослужбовців. І я хочу подякувати всім працівникам лісової галузі, перш за все за збереження найціннішого, що є в людини – життя! За ті перекриті щілини, відремонтовані борти машин та багато іншого. Хочу зазначити, що лісівники так само, як і військові носять формений одяг і є подібні за структурою до нас, військовослужбовців ЗСУ», — зазначив представник відділу цивільно-військового співробітництва Збройних Сил України оперативного командування «Захід», підполковник Андрій Рисюк.

Читайте також:  Зустріч групи ЦВС з представниками Станично-Луганської селищної ради з питань водопостачання, водовідведення та електропостачання на прилеглих територіях

Вручаючи грамоти Валерій Мура особисто подякував кожному захисникові за їх неоцінений внесок у збереження цілісності держави: «Ви є прикладом мужності для кожного з нас, адже виконуючи свій громадянський обов’язок, забезпечуєте мирне небо над головами українським родинам. Сьогодні надзвичайна подія, коли «Оперативно-тактичне угрупування Луганськ» передало нагороди працівникам лісових господарств, які були і пройшли відповідну службу в зоні АТО. Це лісівники Закарпаття. Наших людей було багато в зоні АТО, але на сьогодні визнано декілька лісівників. Впевнений, що є багато працівників державної лісової охорони, які заслуговують на нагороди від нашої держави і будуть нагороджені всі по заслугах. Надзвичайно приємно, що є визнання лісівників. І я хочу запевнити, що лісівники готові стояти на стражі держави і віддати всі свої сили, аби наша Батьківщина була цілісна, незалежна та в ній панував мир».

 Прес-служба Закарпатського ОУЛМГ

29572342_2005097936410942_2630771299238898071_n

FLEEFRL

flflf

fvvff

l.ll

vvv

xwxx

 

Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь

Олексій Мазепа

Старший офіцер 1 відділу УЦВС ЗСУ
Якщо у вас є пропозиції чи зауваження - звертайтесь за телефоном (044) 454-73-51 або пишіть на електронну адресу [email protected]
Олексій Мазепа
Статті:1810
Приєднуйтесь
Коментарі
Вгору